Fenerbahçe Dünya Futbol Tarihinde Bir İlki Yaşadı: Milyonlar Bu Olayı Konuşuyor

Fenerbahçe tarihi seçime giderken; Aziz Yıldırım, Ali Koç’un canlı yayın teklifini kabul etti. Bu akşam canlı yayında karşı karşıya gelecekler.

Başkanlığa yeniden adaylığını koyan Aziz Yıldırım, divan başkanlığına Vefa Küçük’ün seçilmesinin ardından anti demokratik oylama olduğunu iddia ederek kongreyi terk etti. Ali Koç ise toplantının sonunda kürsüye çıkarak Aziz Yıldırım’ı son kez televizyona çıkarak tartışmaya davet etti.

Aziz Yıldırım bu haberi bildirirken şu ifadeleri kullandı:

“Sayın Başkan Ali Koç’u aradım. Kendisinin seçeceği bir ulusal kanalda, baş başa, moderatörsüz bir şekilde kendisiyle konuşabileceğimizi ilettim. Kendisinin seçeceği ulusal bir kanalda bu akşam canlı yayına çıkacağız.”

Yağız Sabuncuoğlu’nun sosyal medya hesabından aktardıklarına göre, Aziz Yıldırım ve Ali Koç, 22.30’da NOW TV’de yayına çıkma kararı aldı.

FENERBAHÇE BİR İLKİ YAŞADI

Bu zamana kadar dünya futbol tarihinde spor kulübü başkanlık seçimlerinde başkan adayları TV programında karşı karşıya gelmemişti. Bu ilki Fenerbahçe gerçekleştirdi. Sarı-lacivertli ekibin başkan adayları Aziz Yıldırım ve Ali Koç canlı yayında milyon önünde soruları cevaplayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir